Doorgaan naar hoofdcontent

 Tentoonstelling 29 september: team 4

Donderdagnamiddag mochten de ouders, de grootouders van de leerlingen van team 4 een bezoekje brengen aan de wereldmarkt. De kinderen deden heel hard hun best om heel veel informatie te vertellen van hun provincie (nest 4), hun land van de E.U. (nest 5) of een land uit één van de andere werelddelen (nest 6). Hierbij willen we zeker alle bezoekers bedanken om zo aandachtig te luisteren. Het was een geslaagde namiddag. Hieronder kunnen jullie de verschillende standjes zien. 



































Reacties

Populaire posts van deze blog

Carnaval Op woensdag 7 februari vierden we carnaval op onze school. We zijn gestart met een mooi vrij podium. Daarna konden de kinderen proeven van een lekker dessertje van het dessertbuffet. Alvast bedankt aan de ouders/grootouders die ons wat lekkernijen bezorgd hebben. Daarna deden we een stoet door de straten van Zerkegem. Jammer dat het weer niet zo goed was. Daardoor zaten de mooie verkleedkleren wat onder de regenjassen verstopt. Hier alvast nog wat foto's en filmpjes om nog even na te genieten.  
Kunstig met Karel Appel!  
Knutselen van nieuwjaarsbrieven Zoals elk jaar maken de leerlingen hun nieuwjaarsbrieven zelf. Er werden heel wat mooie nieuwjaarsbrieven geknutseld.