Doorgaan naar hoofdcontent

Computer vaardig worden :)

Ondertussen zijn we bezig met de opdrachten van de Whizzkids wedstrijd. Het is nu aan de leerlingen om alle antwoorden te vinden! (door de opdrachten goed te lezen en de juiste stappen te zetten) . Juf Geertrui helpt hen waar ze kan. Het samenwerken lukte al heel goed. Iedereen droeg zijn steentje bij.









 

 

Reacties

Populaire posts van deze blog

Carnaval Op woensdag 7 februari vierden we carnaval op onze school. We zijn gestart met een mooi vrij podium. Daarna konden de kinderen proeven van een lekker dessertje van het dessertbuffet. Alvast bedankt aan de ouders/grootouders die ons wat lekkernijen bezorgd hebben. Daarna deden we een stoet door de straten van Zerkegem. Jammer dat het weer niet zo goed was. Daardoor zaten de mooie verkleedkleren wat onder de regenjassen verstopt. Hier alvast nog wat foto's en filmpjes om nog even na te genieten.  
Knutselen van nieuwjaarsbrieven Zoals elk jaar maken de leerlingen hun nieuwjaarsbrieven zelf. Er werden heel wat mooie nieuwjaarsbrieven geknutseld.   
  Legowedstrijd Kortrijk 2 februari 2024 De kinderen waren heel enthousiast bezig. Ze hadden zich dan ook al heel goed voorbereid. Op de wedstrijd zelf ondervonden ze dat de wedstrijd heel serieus was. Ze bleven zich tot het einde heel goed inzetten. Ons team heeft geen beker gewonnen, maar ze zijn wel heel wat ervaringen rijker.  Deelnemen is belangrijker dan winnen.