Doorgaan naar hoofdcontent
IJs- en sneeuwpret!

We konden dit jaar genieten van een schaatsbeurt in Jabbeke aangeboden door de gemeente.
Daar genoten we ten volle van.
En een weekje later een dikke laag sneeuw, dat konden we natuurlijk ook niet laten liggen.
We gingen naar de Walle waar we een heus sneeuwballengevecht hielden.  Nadien nog een wedstrijdje mooiste sneeuwcreatie bouwen tussen de verschillende nestjes.
Oordeel zelf wie de winnaar is.



































































 

Reacties

Populaire posts van deze blog

Carnaval Op woensdag 7 februari vierden we carnaval op onze school. We zijn gestart met een mooi vrij podium. Daarna konden de kinderen proeven van een lekker dessertje van het dessertbuffet. Alvast bedankt aan de ouders/grootouders die ons wat lekkernijen bezorgd hebben. Daarna deden we een stoet door de straten van Zerkegem. Jammer dat het weer niet zo goed was. Daardoor zaten de mooie verkleedkleren wat onder de regenjassen verstopt. Hier alvast nog wat foto's en filmpjes om nog even na te genieten.  
Kunstig met Karel Appel!  
Knutselen van nieuwjaarsbrieven Zoals elk jaar maken de leerlingen hun nieuwjaarsbrieven zelf. Er werden heel wat mooie nieuwjaarsbrieven geknutseld.